بالکن های گسترده و بزرگ

“من می خواهم نفس بکشم!” شما می توانید هر زمان که بخواهید ، در بالکن بزرگ و جادار خود ، لحظات آرام را سپری کنید و هنگام نوشیدن قهوه از تماشای شهر لذت ببرید.

4 فصل لذت شنا

شما می توانید با استخر سرپوشیده ما که نور روز را در اختیار شما قرار می دهد ، این ورزش را به تفریح تبدیل کنید ، جایی که می توانید از تابستان و شنا در زمستان لذت ببرید ، تمام انرژی و انگیزه لازم را برای شما فراهم می کنیم.

سیستم خانه هوشمند

با استفاده از سیستم خانه هوشمند شما ، که برای زیرساخت های داخلی مخابره داخل ساختمان مناسب است ، پیام رسانی ، جلسه امنیتی ، اخطار امنیتی ، ورودی سایت و مناطق اجتماعی می توانید از طریق صفحه نمایش از دوربین های خود کنترل کنید. تمام جزئیاتی که باعث می شود زندگی شما در نوک انگشتان راحت تر شود ، مانند زنگ خطر آتش سوزی ، هشدار نشت آب و حالت خروج از منزل و تمام انرژی خانه به جز یخچال در دست شماست.

فضای سبز و تفریح

می توانید با قدم زدن در فضای سبز زیبا در کنار استخر و هوای تازه به خستگی روزانه خود پایان دهید

فضای پارکینگ ایمن

شما می توانید اتومبیل خود را با خیال راحت و بدون مشکل در پارکینگ ،  بدون ترس از شرایط فصلی پارک کرده و نگران جای پارک مهمان های خود نیز نباشید.

4 فصل ورزش و سلامت

با Club19 که یک قدم با آن فاصله دارد ، می توانید فعالیت های ورزشی خود را که برای یک زندگی سالم ضروری است انجام دهید  و خستگی خود را در سونا و حمام بخار از تن به در کنید.

پارک کودکان

“بهترین چیز در مورد کودک بودن این است که همیشه احساس راحتی کنند!” در حالی که ما به فرزندان شما یک زمین بازی ارائه می دهیم که بتوانند آزادانه وقت خود را بگذرانند و با دوستانشان بخندند ، ما این امتیاز را به شما می دهیم که فرزند خود را در یک محیط امن پرورش دهید.

اعتماد و آرامش در خانه شما

واحد های یک خواب در ابعاد 91 مترمربع

 

واحد های دو خواب در ابعاد 94 مترمربع تا 149 مترمربع

واحد های یک خواب در ابعاد 185 مترمربع تا 211 مترمربع

واحد های یک خواب در ابعاد 224 مترمربع